Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy »

O NAS

Studio Tańca Warszawska 66 Dance Station to druga placówka taneczna Barbary i Wojciecha Przemienieckich – Mistrzów Polski Par Zawodowych w Tańcach Latynoamerykańskich. Studio powstało w październiku 2014 roku. To wyjątkowe taneczne miejsce na mapie Olsztyna nie tylko przyciąga ciekawym nowoczesnym wystrojem, ale również profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta.

Doświadczeni instruktorzy rozwijają umiejętności taneczne zarówno małych jak i dużych. Wprowadzimy Cię w tajniki takich stylów jak: Taniec Towarzyski, Tańce Karaibskie ( Bachata, Salsa), Hip Hop, Taniec współczesny, Jazz, Klasyka Taneczna czy Disco Dance. Zajęcia w naszej szkole to nie tylko taniec, ale również i świetna zabawa. Każda godzina spędzona na parkiecie to nauka i ciekawe doświadczenie dla kursantów.

Skorzystaj z ofert specjalnych i zorganizuj u nas wyjątkowe urodziny, osiemnastkę, wieczór panieński, imprezę okolicznościową. Proponujemy także kursy tańca dla przyszłych małżonków, tak aby ich pierwszy taniec był niezapomniany… Odkryj swoją pasję, dołącz do najlepszych i wejdź do świata pełnego emocji!