Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy »

Obóz/kolonia 2017

12 DNI PEŁNYCH TAŃCA

3-14 LIPCA 2017

Kolonie z tańcem oraz Sportowy Obóz Taneczny

 

OBÓZ TANECZNY to oferta dla dzieci i młodzieży, dla których taniec to nieoderwalny element w ich życiu. Poprowadzimy zajęcia w pięciu stylach tanecznych: taniec towarzyski, disco dance, hip hop, jazz, taniec współczesny. Pod okiem najlepszych fachowców w tych dziedzinach udoskonalicie swoje umiejętności taneczne, koordynację ruchową, a także zyskacie wiarę w swoje możliwości. Dodatkowo podczas warsztatów teatralnych poznacie tajniki mowy ciała, nauczycie się wyrażać emocje za pomocą ruchu a także wzbogacicie swój warsztat aktorski.

KOLONIA Z TAŃCEM to oferta dla tych, dla których taniec jest kiełkującą miłością. Na tym obozie każdy może zacząć swoją taneczną przygodę! Zajęcia poprowadzą MISTRZOWIE z różnych styli tanecznych! Będziecie mieli okazję poznać od środka świat tancerzy, poczuć smak emocji, wyczuć rytm dnia w którym króluje taniec. Na naszej kolonii nie zabraknie integracji czy aktywności na świeżym powietrzu. Podczas warsztatów teatralnych będziecie mieli możliwość wcielenia się w najdziwniejsze role. Nie wahaj się – dołącz do Nas.

.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak to wyglądało w poprzednich latach zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Tanecznego Obozu Letniego Żabinka 2015 oraz  Kulka 2014.

 

.

W PROGRAMIE:

Zajęcia taneczne, szukanie skarbów, baloniada, bitwa taneczna, plażowanie, chrzest tancerza, wybór Miss i Mistera, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe, konkursy z nagrodami, dyskoteka, wieczorne practisy, zajęcia aktorski, WYCIECZKA DO WARSZAWY.

ZAPEWNIAMY: 

 

 

 

NAJLEPSI INSTRUKTORZY:

 

Paweł Tekiela – polski tancerz reprezentujący najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”, Mistrz Świata w tańcach Latynoamerykańskich z 2010 r. Od 2016 roku reprezentuję Polskę w międzynarodowych turniejach tanecznych.

 

 

Leszek Cichocki  – sędzie 1 klasy Polskiej Federacji Tańca, Trener, Choreograf specjalizujący się w technikach disco dance i jazz dance. Od wielu lat niekwestionowany król disco dance.

 

 

Jacek Fidurski – Mistrz Polski Zawodowców w stylu standardowym. Dyplomowany Instruktor Tańca oraz Sędzia Sportowego Tańca Towarzyskiego.

 

 

 

Ada Patłaszynska – najbardziej utytułowana tancerka Polskiej Federacji Tańca. Wieloletnia tancerka w stylu disco dance, aktualnie specjalizuje się w technice Jazz i Modern. 10-krotna indywidualna Mistrzyni Europy i Świata International Dance Organization.

 

 

Mateusz Wilczewski – do największych indywidualnych sukcesów instruktora można zaliczyć mistrzostwo Polski i wicemistrzostwo świata w Disco Freestyle Solo.

 

 

Adam Jabłoński – dwukrotny Wicemistrz Okręgu Warmińsko-Mazurskiego      w Tańcu Towarzyskim.

 

 

 

Marek Szwejkskowi – posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S    w tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich.

 

 

 

Alicja Górecka – dwukrotna Mistrzyni Świata w kategorii disco dance, zdobywczyni Pucharu Świata w kategorii disco dance freestyle, show dance.

 

 

 

Beata Kulgajuk – szeroko uzdolniona tancerka, stała bywalczyni wszelkich szkoleń, warsztatów i innych czasoprzestrzeni wypełnionych tańcem. Stypendystka DARC – ukończyła francuskie szkolenie taneczne w Chateauroux.

 

 

Katarzyna Jędrychowska – aktorka dramatyczna, absolwentka Państwowego Policealnego Studium Aktorskiego im.Aleksandra Sewruka przy Teatrze Stefana Jaracza w Olsztynie.

 

 

Barbara i Wojciech Przemienieccy – założyciele i choreografowie w Szkole Tańca i Wdzięku. Wielokrotni Mistrzowie Polski w tańcach latynoamerykańskich, półfinaliści Mistrzostw Europy Zawodowców, półfinaliści Mistrzostw Świata w kategorii Show.Kształcili się u najlepszych trenerów na świecie m.in. w Wielkiej Brytanii. Od wielu lat są uznanymi trenerami w stylu Latynoamerykańskim.

 

 

Koszt: 1600 zł

.

Gwarancją miejsca jest podpisanie umowy oraz dokonanie płatności wg warunków umowy.

Chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń lub napisz odpowiemy na wszystkie pytania.