Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy »

ZAJĘCIA WAKACYJNE DLA DZIECI

Rok szkolny się kończy, a my nie przestajemy działać. NA WAKACJE przygotowaliśmy parę super propozycji dla maluchów. Trzy typy zajęć MIX DANCE KIDS , NA LUDOWĄ NUTKĘ ORAZ BALECIK. Zapraszamy serdecznie do polubienia naszych wydarzeń. Zapisy ruszyły!!!

MIX DANCE KIDS

Zajęcia dla dzieci łączące mix choreografii tanecznych z ćwiczeniami kształtującymi sylwetkę, wyrabiają kondycję, koordynację ruchową. Charakterystyczną cechą zajęć jest zmienność stylów tanecznych i rytmu. 

NA LUDOWĄ NUTKĘ

Zajęcia dla dzieci z tańca ludowego. Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia. Na zajęciach dzieci poznają takie tańce jak m.in. krakowiak, polonez, mazur, oberek , kujawiak

BALECIK

Zajęcia baletowe to przede wszystkim prawdziwy raj dla wszystkich dziewczynek, które chcą przenieść się w magiczny świat bajek, tańca i wspaniałych choreografii. Zajęcia obejmują podstawowe ćwiczenia klasyczne wzbogacone o zabawy, które wpływają na równowagę, postawę sylwetki oraz wzmocnienie ciała. Zajęcia rozwijają koordynację ruchową, pamięć wzrokową i mięśniową, poczucie rytmu i kształtują wrażliwość muzyczną. Balet uczy również wdzięku i płynności ruchu. Poprzez liczne pokazy taneczne nabierają także pewności siebie i oswajają się ze sceną. Ćwiczenia w baletkach i tiulowych spódniczkach dodatkowo wzbogacają urok tych magicznych zajęć.