Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy »

ZAJĘCIA WAKACYJNE DLA DOROSŁYCH

Nie zwalniamy tempa 

W te wakacje mamy również propozycje dla dorosłych: Karaibskie Lato, Męskie Triki, Weselnym Krokiem, Ekspress Dance No Stres, Taniec Użytkowy w parach. Zapraszamy serdecznie do polubienia naszych wydarzeń. Zapisy ruszyły!!!

 

 

Weselnym krokiem:

Zajęcia przeznaczone dla przyszłych małżonków. Zajęcia opierają się poznaniu choreografii walca wiedeńskiego, który para młoda będzie mogła wykorzystać jako pierwszy taniec podczas wesela.

 

Taniec użytkowy w parach:

To zajęcia przeznaczone dla każdego, kto w szybki sposób chce poznać podstawy tańca zarówno solo jak i w parze, w najróżniejszych rytmach aktualnie obecnych na parkietachZajęcia te charakteryzują się prostotą i łatwością wyrazu. Są przeznaczone dla wszystkich niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. Na kursie tańca użytkowego można poznać kroki, które pozwolą dobrze się bawić i swobodnie brylować na parkietach na każdej imprezie.

 

Męskie triki:

To zajęcia solo przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. Zajęcia bazują na tańcu użytkowym. Na zajęciach panowie poznają podstawowe kroki i nauczą się prowadzenia partnerki.

Zajęcia te to połączenie kroków tanecznych z ruchami wyraźnie eksponującymi siłę oraz pewność siebie.

 

Ekspress dance no stres:

Taniec użytkowy dla par, dla tych którzy nie mają możliwości uczestniczenia regularnie w zajęciach, lub których zaskoczyła propozycja udziału w zabawie tanecznej… W ciągu pięciu lekcji uczestnicy mają możliwość nauczyć się podstawowych kroków w parze do różnego typu muzyki.

 

Karaibskie lato :

To zajęcia solo, na których kursanci poznają kroki, technikę i specyfikę tańców karaibskich : gorącej Salsy, zmysłowej Bachaty i wesołego Merengue

Salsa jest gorącym tańcem pochodzącym ze słonecznej Kuby. Taniec ten charakteryzują wymyślne figury, które wymagają pełnego zaangażowania, giętkości i zwinności. Na zajęciach kursanci poznają technikę salsy liniowej ( New York Style/ Los Angeles Style)

Bachata zaliczana jest do najbardziej romantycznych i zmysłowych tańców na świecie. Charakteryzuje się piękną, rytmiczna muzyką i prostymi krokami. Wyróżnia go charakterystyczny ruch bioder, który dodaje pikanterii.

Merengue charakteryzuje się skocznym rytmem i charakterystycznym ruchem bioder tancerzy. Merengue to prostota kroków ale wzbogacona w ruchy ramion i koordynację z ruchami bioder.