Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy »

WARSZTATY JAZZ Z IGOREM LEONIKIEM 19.11.2017

Igor Leonik – tancerz , instruktor i choreograf. Ścisły półfinalista 7-mej edycji rozrywkowego talent show „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!”.Przez siedem lat współpracuje z Formacją Tańca Nowoczesnego Luz i Alternatywnym Teatrem Tańca Luz w Siedlcach oraz Teatrem Tańca Caro Dance. Na swoim koncie posiada wiele tytułów Mistrza Polski, Europy i Świata w technikach jazz i modern. Autor spektaklu stypendialnego „Cena Pasji”. Specjalizuje się w technikach contemporary i jazz.

Jego ruch jest świeży i niepodyktowany żadnymi barierami. Nie lubi się ograniczać, a jego taniec jest odzwierciedleniem jego kreatywności. Zajęcia z nim sprawiają wielką przyjemność ludziom z bujną wyobraźnią, którzy lubą interpretować świat i życie codzienne przez sztukę.

Szkolił się u takich choreografów jak: Genevieve Dorion Coupal, Mariusz Olszewski, Kasia Kizior, Karolina Kroczak, Thierry Verger, Michał Piróg, Tina Landon , Mathhew Tseng, Grzegorz Pańtak, Joanna Woszczyńska oraz Blake Mcgrath. Współpracował w wieloma choreografami, tancerzami, reżyserami i teatrami w Polsce.

Twierdzi, że nawet nieskoordynowane ruchy mogą stać się początkiem inspirującej choreografii.

W 2017 roku prowadził warsztaty taneczne z jazzu podczas Obozu Sportowego w Broku organizowanego przez Szkołę Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy. Nasi TANCERZE byli oczarowani poziomem jego tańca, techniką nauczania oraz osobowością, a Igor z wielką przyjemnością pragnie odwiedzić Nas ponownie już 19.11.2017 r.