Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy »

LIGA TAŃCA SPORTOWEGO 2016

2  kwietnia  2016 r. w  Ząbkach odbyły się zawody  rozegrane w dyscyplinach disco dance, jazz we wszystkich ligach. Tancerze z naszej szkoły niejednokrotnie stawali na podium. Oto zestawienie wyników z odbytych zawodów:

Kornelia Hałuszka – 3 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga D w kategorii Disco Dance Solo rocznik 2008

Anna Kokoszko – 2 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga D w kategorii Disco Dance Solo rocznik 2008

Natalia Guziur – 1 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga D w kategorii Disco Dance Solo rocznik 2008

Lisewska Paulina – 2 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga D w kategorii Disco Dance Solo rocznik 2007

Julia Żelazowska – 6 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Ekstraklasa w kategorii Disco Dance Solo KADET

Natalia Antolak – 5 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Ekstraklasa w kategorii Disco Dance Solo KADET

Anna Sikor – 4 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Ekstraklasa w kategorii Disco Dance Solo KADET

Agata Baczewska – 1 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Ekstraklasa w kategorii Disco Dance Solo KADET

Natalia Mańko – 7 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Ekstraklasa w kategorii Disco Dance Solo YOUTH

Wiktoria Kuszel – 5 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Ekstraklasa w kategorii Disco Dance Solo YOUTH

Klaudia Chmielewska – 4 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Ekstraklasa w kategorii Disco Dance Solo YOUTH

Aleksandra Mikołajczyk – 2 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Ekstraklasa w kategorii Disco Dance Solo YOUTH

Natalia Lisewska – 1 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Ekstraklasa w kategorii Disco Dance Solo YOUTH

Natalia Antolak – 2 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Ekstraklasa w kategorii Disco Freestyle YOUTH

Ogromne podziękowania należą się trenerom:

Alicji Góreckiej i Mateuszowi Wilczewskiemu

za przygotowania tancerek do zawodów!!!

Natalia Antolak – 1 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Broadway Jazz solo KADET (w choreografii Anety Bułki)

Anna Guziur – 3 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Broadway Jazz solo YOUTH

Wiktoria Kuszel – 2 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Broadway Jazz solo YOUTH

Natalia Lisewska 1 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Broadway Jazz solo YOUTH 

Julia Drygas – 2 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Broadway Jazz solo TEENS

Weronika Żendarska – 1 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Broadway Jazz solo TEENS 

Kornelia Hałuszka – 2 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Broadway Jazz solo KIDS

Natalia Antolak – 3 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Lyrical Jazz solo KADET

Agata Baczewska – 2 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Lyrical Jazz solo KADET

Anna Sikor – 1 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Lyrical Jazz solo KADET 

Anna Guziur – 4 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Lyrical Jazz solo YOUTH

Wiktoria Kuszel – 2 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Lyrical Jazz solo YOUTH

Natalia Lisewska – 1 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Lyrical Jazz solo YOUTH 

Weronika Żendarska – 3 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Lyrical Jazz solo YOUTH

Julia Drygas – 2 miejsce w Lidze Tańca Sportowego Liga B w kategorii Lyrical Jazz solo TEENS

WSZYSTKIM TANCERZOM SERDECZNIE GRATULUJEMY WYNIKÓW I ŻYCZYMY DALSZYCH TANECZNYCH SUKCESÓW!!!