Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy »

PIERWSZY TANIEC

Pierwszy taniec Młodej Pary wykonany uroczo i efektownie zapowiada przyszłe szczęśliwe i pełne sukcesów wspólne życie małżonków…

Najlepsza nauka pierwszego tańca dla narzeczonych w Olsztynie!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nasi doświadczeni instruktorzy sprawią, aby Wasz pierwszy taniec stał się niezapomniany….

Proponujemy najbardziej komfortowy sposób nauki : para młoda + instruktor. Spotkania dopasowane do  możliwości czasowych

Zajęcia indywidualne obejmują :

DLA NAS NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH – STWORZYMY CHOREOGRAFIĘ DO KAŻDEJ PIOSENKI

Wymagane wcześniejsze zapisy.

Choreografię  pierwszego tańca ułożą najlepsi choreografowie i nauczyciele tańca:

ANNA BOGUTA

ALEKSANDRA STAŃCO-KOZŁOWSKA

JUSTYNA KOŁTUNIUK

Ale to nie wszystko korzystając z lekcji PIERWSZEGO TAŃCA przystępujesz do:

PROGRAMU Wedding Przemienieccy.pl Bonus Dance, dzięki któremu zyskujesz rekomendacje i zniżki

u Naszych partnerów!

Opinie naszych klientów:
Łukasz S.: Dokładnie – doświadczenie i meeega pokłady cierpliwości 😉 Było super
 
Piotr S.: Polecamy! Indywidualne podejście do każdej pary. Nauka tańca w bardzo miłej atmosferze z Aleksandra Stańco-Kozłowska.
Emilia K.: Polecam! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pierwszy taniec wyszedł świetnie dzięki Aleksandra Stańco-Kozłowska :)
Anna Cz.: My również korzystaliśmy z pomocy Aleksandra Stańco-Kozłowska przed pierwszym tancem na wesele i bylismy bardzo zadowoleni z kursu do tego stopnia ze mój mąż ktory był nastawiony anty do nauki tanca, załapał bakcyla i nadal chce chodzić😁polecam wszystkim!!!
Ania S.: Polecam gorąco :-)!!!
Justyna S.: Polecamy gorąco! Aleksandra Stańco-Kozłowska jest niezastąpiona :) kilka lekcji wystarczyło, żeby taniec wyszedł jak chcieliśmy :)
Anna M.: Polecam z całego serca Anna Boguta sprawiła że mój nietańczący zupełnie mąż zatańczył i to jak zatańczył. Wysłuchała naszych oczekiwań i marzeń, ułożyła przepiękną choreografią i zmontowała nam do tego muzykę. Goście byli zachwyceni a moja teściowa nie kryła łez wzruszenia widząc, chyba pierwszy raz w życiu, jak tańczy jej syn.
Łuukasz Ż.: Polecamy gorąco lekcje u pani Anna Boguta.W niecały tydzień od kompletnego zera do https://www.youtube.com/watch?v=Fa0VtVPMFjM W trakcie lekcji miła i przyjemna atmosfera z dodatkiem śmiechu gwarantowana.Jeszcze raz dziękujemy i napewno do zobaczenia.
Paulina A.: Zdecydowanie polecam :) Anna Boguta sprawiła ze nasz pierwszy taniec skończył się bisem 😉
Zuzanna K.: Przyszliśmy bez pomysłu, talentu i bez muzyki. Anna Boguta wyczarowała nam układ i muzykę. Mimo, że od wesela mija zaraz dwa lata goście dalej wspominają nasz pierwszy taniec!
Jacek M.: Polecam lekcję pierwszego tańca(oraz każdego innego) u przemiłej instruktorki Anna Boguta 👍 :-)
Martyna W.: Zajecia super, atmosfera koleżenska, dogodne godziny nawet dla bardzo zapracowanych😉 kurs przyjemny, ale i tez wyciskajacy wszystkie poty żeby dopracować wszystko w każdym szczególe. Tak nam się spodobało, że przedłużonym kurs i zostajemy na lekcjach z Aleksandra Stańco-Kozłowska😉
Adrian G.: Chodzimy na lekcje do Aleksandra Stańco-Kozłowska i już po dwóch godzinach widać efekty. Z taką instruktorką jestem spokojny o mój pierwszy taniec, polecam !
Krzysztof S.: Nauka w super atmosferze i fajnych warunkach. Anna Boguta potrafi bezbłędnie dopasować układ i muzykę do zdolności tanecznych nawet „najzdolniejszych tanczerzy”. Jak ktoś chce wymyśli nawet efekty specjalne :-)
Joanna S.: Długo zastanawialiśmy się nad nauką tańca. Nie żałujemy ani złotówki!! :) Anna Boguta to rewelacyjny instruktor, nawet mój już obecny mąż się przy niej nie krępował 😉 super atmosfera, dużo śmiechu, mało stresu 😉 Polecamy z całego serca!!!!
Adelina J.: Pelen profesjonalizm, przemila atmosfera i swietna choreografia. Nauke pierwszego tanca polecam u Aleksandra Stańco-Kozłowska ! :)
Damian P.: Szczerze polecam, pierwszy taniec wyszedł świetnie. Wszystko dzięki najlepszej instruktorce Aleksandra Stańco-Kozłowska :). Nauka w miłej atmosferze, infrastruktura bardzo